EasyMedia
EasyMedia Logo

O nas

W sytuacji, gdy rynek mediów zmienia się bardziej dynamicznie niż kiedykolwiek, wcielamy się w rolę przewodnika po skomplikowanym świecie mediów. Doradzamy naszym Klientom jak skutecznie zainwestować budżety reklamowe, aby uzyskać maksymalny zwrot z inwestycji.

Easymedia jest częścią grupy domów mediowych OMD, wiodącej międzynarodowej grupy marketingowej specjalizującej się w planowaniu i realizacji strategii komunikacji reklamowej i marketingowej, świadczącej usługi dla ponad 5,000 klientów w ponad 100 krajach na całym świecie.

Easymedia specjalizuje się w obsłudze Klientów ze średnimi budżetami reklamowymi. Jesteśmy jednak także przygotowani do obsługi budżetów nawet największych Klientów. Specjalizujemy się w planowaniu i zakupie przestrzeni reklamowej w każdego typu medium tworząc zintegrowane strategie marketingowe dla naszych Klientów. Pokazujemy drogę przez reklamową rzeczywistość, czynimy świat mediów przyjaznym i zrozumiałym.

Zdobyte przez lata doświadczenia w pracy dla Klientów z różnych branż wzbogacają zarówno naszą wiedzę, wyczucie i zrozumienie specyfiki różnorodnych branż, jak i kreatywność w tworzeniu strategii mediowych na szerokich polach działania. Każdą kampanię przygotowujemy w oparciu o szczegółowe analizy i biorąc pod uwagę indywidualne cele naszych Klientów.

Nasz zespół to pasjonaci. Dzięki dynamice rynku mediów w Polsce, nasza praca jest nie tylko ciekawa, ale traktujemy ją jak nieustające wyzwanie. Lubimy wyzwania! Praca w mediach daje nam dużo satysfakcji, a największą przyjemność sprawia nam planowanie miksu mediów w połączeniu z działaniami niestandardowymi oraz odkrywanie nowych, innowacyjnych nośników i miejsc. W codziennej pracy korzystamy także z badań i ekspertyz wyspecjalizowanych działów OMD:

OMG Metrics RozwińMozaic RozwińOMD School RozwińOMG Digital Rozwiń