EasyMedia
EasyMedia Logo

Aktualności

„Nowy Group Account Director w domu mediowym Easymedia”

W połowie lipca br. do zespołu domu mediowego Easymedia dołączyła Agnieszka Jamanek obejmując stanowisko Group Account Directora.
Z dniem 1.08.br. Jamanek przejmuje kierownictwo w Easymedia w związku odejściem Marka Wochny – dotychczasowego Group Account Directora tego domu mediowego w strukturach OmnicomMediaGroup.

Agnieszka Jamanek przez ostanie trzy lata była Managing Partnerem w domu mediowym Value Media, którego była współzałożycielem i Prezesem Zarządu. Jamanek będzie rozwijała pracę Easymedia w zakresie utrzymania bieżących klientów oraz zdobywania nowych budżetów. Za swój priorytetowy cel w prowadzeniu tego domu mediowego uznaje repozycjonowanie spółki i rozszerzenie jej portfolia usług przy zachowaniu atrakcyjnych kosztów dotarcia i rabatów.

Marek Wochna – założyciel Easymedia w 2004 roku, który bardzo skutecznie rozwijał działalność spółki, dzięki czemu tylko w roku 2007 odnotowała pod jego kierownictwem 144% wzrostu, żegna się z pracą w domu mediowym i od 1.08.br. obejmuje stanowisko Vice President Sales w CIMI ICAN Sp. z o. o., wydawcy magazynu Harvard Business Review. Marek Wochna będzie odpowiedzialny za rozwój każdego z kanałów sprzedaży w wydawnictwie – od prenumeraty korporacyjnej i sprzedaży reklam w magazynie, po szkolenia i konferencje organizowane pod patronatem Harvard Business Review.

30.07.2008