EasyMedia
EasyMedia Logo

Aktualności

Easymedia z nominacją w konkursie EFFIE w kategorii Limited Budget

Easymedia otrzymało nominacje do prestiżowej nagrody Effie za kampanie filmu „Zupełnie nowy testament”.

Agencja została wyróżniona nominacją za działania promocyjne zrealizowane dla Gutek Film. Kampania agencji została zakwalifikowana do finału w bardzo wymagającej kategorii LIMITED BUDGET.

 

O konkursie:

Effie nagradza i promuje kampanie marek, które wyróżniają się na rynku poprzez najbardziej efektywne działania komunikacyjne oraz wysokie wyniki biznesowe. Konkurs podąża za rozwojem rynku, daje możliwość poznania poszczególnych jego kategorii i wyznacza standardy efektywności oraz edukuje branżę komunikacji marketingowej. Nominowane i nagrodzone kampanie stają się inspiracją i wzorem dla innych.

 

Effie otwarte jest na szeroko pojętą komunikację z konsumentem – nagradzane są zarówno działania tradycyjne i alternatywne, digitalowe i drukowane, płatne i pro bono. Każda forma komunikacji marketingowej może zostać zgłoszona do konkursu – od reklamy, poprzez promocje sprzedaży, eventy czy brand design. To, co zostanie ocenione to wnikliwa strategia, dopasowana kreacja oraz ponadprzeciętne wyniki marketingowe.

 

www.effie.pl

04.10.2016